Stefans Ezra Dimiters: PASMAIDI KAUT VAI AR OTU

Pieci Stefana dzeju krājumi vienā grāmatā. Dzejoļi rakstīti vecumā no 6 līdz 13. Šodien Stefanami ir 20. Ja vēlies saņemt grāmatiņu par ziedojumu, raksti uz nebruks@gmail.com

Aktrise Lidija Pupure: «Ar lielu interesi lasu Stefana dzeju. Mani pārsteidz pārbagātā līdzību, vīziju, paradoksu, emociju spilgtā pasaules izjūta jau agrīnā bērnībā. Tā arī reizēm biedē, jo precīzi atspoguļo šo apokaliptisko laiku, kurā mēs izmisīgi vēlamies atrast mieru, prieku un harmoniju, saplosītajā pasaulē atrast sevi un neizšķīst šajā informācijas haosā. Daudzos dzejoļos mani izbrīna viņa spēja izjust jau pieauguša cilvēka iekšējās pretrunas, nemieru, sāpi par sevi un pasauli.

Ar Stefanu tikāmies neilgu laiku Rīgas 14.vakara-maiņu vidusskolā. Viņa vienaudži ļoti respektēja
S t e f a n u , viņa dzejā atpazina arī savas izjūtas. Stefana dzejas pasākumā audzinātāja jautāja kādam viņa skolasbiedram. “Vai Tu spēsi pasākumā mierīgi nosēdēt bez saviem komentāriem?!” Uz ko viņš atbildēja: “Ja Stefans uzstāsies, es būšu mēms kā zivs.”

Es vēlu Tev, Stefan, ar gadiem atrast savu vietu dzīvē, iekšēju stabilitāti, stingru savu vērtību skalu, saglabāt jūtīgo bērna sirdi un, protams, turpināt rakstīt.»

2013. gada 9. decembris Rīga

Adobe PDF document Pasmaidi_kaut_vai_ar_otu.pdf (1.5mb)