Kamene ledus balonā
«Dziesmu failu kondīcija mainās, jo dalos miksēšanas un māsterēšanas procesā. Bet gan jau beigās viss būs labi ;) TIkai pirms pāris nedēļām "novilktais fails šodien jau var skanēt citādāk...» - tā rakstīju pirms vairākām dienām. Šodien jau esmu ļoti tuvu albuma Kamene ledus balonā finalizēšanas kondīcijai...

1.  Klusēšana dziesmā
2.  Himna asarām
3.  Aizvēju sludināt
4.  Balāde par kapteini
5.  Dzejnieks un svētums
6.  Mātes deja ar priežu ēnām
7.  Vaļiks un Anfisa
8.  Kamene ledus balonā
9.  Meiča bruņu blūzē
10. The Doors ir vaļā
11. Saraudātas sniegapārslas
12. Ōda ģitārai
13. Vēstule kā skumja kardiogramma
14. Ēdīsim plūmes *

* Pēdējās dziesmas ģitāras pavadījuma motīvs/forma dēla Jēkaba sacerēts un iespēlēts. Arī vietām dzirdamā piedziedāšana jeb pieunisonēšana. Lai gan mums balsis tik līdzīgas, ka grūti to pamanīt :)

Visas balādes sacerētas 2009.gadā. Visu dzirdamo skaņu ierakstīšanas un iespēlēšanas procesu īstenoju viens pats.

Fiksēju datorā Mac Pro G5, ko man šim un nākamajiem līdzīgiem nolūkiem uzdāvināja Gintis no ĢIbkas. Viņam un citiem Kurzemes jūras vilku pēctečiem veltīta dziesam «Balāde par kapteini».

Ja Dievs dos kādu labvēlīgu cilvēku, šīs balādes izdošu arī CD formā. To sapņots pavērt š.g. 28.aprīlī - manas mazmeitiņas Esteres dzimšanas dienā. Tieši šai pat dienā pirms trim gadiem šo pasauli ieraudzīja «Aklā Margrieta».

Pirmo reizi dzīvē dalos ar vēl ierakstīšanas un miksēšanas procesā esošām dziesmām. Kad būs izdevies balādes iemūžināt CD albumā, savā lapā ievietošo lejupielādei arī balāžu 'wav' failus.

« Atpakaļ
krusta skola
email:
mūzikamūzikax-parlaments